«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą 21.09.2014

1. Wyrażając wdzięczność za pomoc w sobotnim sprzątaniu świątyni proszę o to w tym tygodniu parafian z ul. Manifestu Lipcowego, Powstańców Śląskich, Mickiewicza, Sienkiewicza, Górniczej i Jodłowej. Dziękuję też za wszelką pomoc okazaną parafii w minionym tygodniu.

2. Na prace przy malowaniu wnętrza i renowacji okiem wyraził zgodę Ks. Biskup Grzegorz Kaszak, a w jego imieniu nadzór nad nimi sprawować będzie ks. Tomasz Zmarzły, z którym będziemy konsultować przygotowywany projekt. Pragnę poinformować, że mamy już fundatorów na 18,4 okien bocznych. Prośmy w modlitwie Ducha Świętego by czuwał nad projektantami i wykonawcami prac.

3. W najbliższy czwartek zapraszamy na Eucharystię na godz. 18.00 dzieci klas drugich wraz z rodzicami w związku z przygotowaniami do I Komunii św. Przypominamy, że odbędzie się ona 10 maja 2015 roku (niedziela) o godz. 12.00. Natomiast I rocznicę I Komunii św. obchodzić będziemy tego samego dnia, ale o godz. 11.00. Udzielenie sakramentu bierzmowania zostało uzgodnione z Ks. Biskupem Grzegorzem Kaszakiem na 12 czerwca 2015 roku (piątek), godz. 18.00.

4. W dniach od 26 do 28 września odbędzie się w Olkuszu Spotkanie Młodych Diecezji Sosnowieckiej. W związku z powyższym na naszej stronie internetowej i w tablicy ogłoszeń zamieszczamy skierowane do młodzieży zaproszenie Księdza Biskupa Grzegorza Kaszakaoraz program tego spotkania na sobotę 27 września:

15.30 – udział w Marszu Młodych na olkuski Rynek
16.00 – koncert Siewców Lednicy, zabawa i występ laureatów Diecezjalnego Festiwalu Piosenki Religijnej, Pielgrzymkowej i Pieśni Liturgicznej Posiłek, świadectwa
19.00 – wspólna modlitwa