«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą 22.07.2012

1. Pragnę wyrazić wdzięczność panom pracującym w minionym tygodniu przy remontowaniu bocznych pomieszczeń przy wejściu do kościoła oraz osobom sprzątającym w dniu wczorajszym świątynię i jej otoczenie. Proszę o podobną pomoc w najbliższą sobotę parafian z ul. Reymonta, Spacerowej, Buczka i Krasickiego.
2. W minionym tygodniu odszedł do domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stanisław Kucharek, którego ziemska droga przez życie zamknęła się liczbą 77 lat. Polecamy go Bożemu Miłosierdziu w naszych modlitwach.
3. W środę przypada święto św. Jakuba Apostoła. Jest to także dzień patrona kierowców- św. Krzysztofa. Pragniemy poinformować, że tym razem, poświęcenie aut i innych mechanicznych środków lokomocji oraz błogosławieństwo ich użytkowników odbędzie się w następną niedzielę po każdej Mszy św. proszę ustawić wokół ogrodzenia kościelnego. Do koszyczka będziemy mogli przy tej okazji złożyć ofiary, które przeznaczamy każdego roku na zakup nowych samochodów dla misjonarzy.
4. W czwartek przypada wspomnienie św. Joachima i Anny – Rodziców Najświętszej Maryi Panny.
5. W piątek odbędzie się w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Jaroszowcu modlitewne nocne czuwanie wiernych. Rozpocznie się ono o godzinie 19.00.