«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą 19.08.2012

1. Bardzo dziękuję za złożone na pomoc poszkodowanym w nawałnicach ofiary. Z dwóch poprzednich zbiórek uzbieraliśmy w sumie 2986 zł (12.08.2012 – 1850 zł, 15.08.2012 – 1136 zł). Dziś jeszcze zbiórka jest kontynuowana, a jutro całą sumę prześlemy na konto Caritas Sosnowieckiej. Bóg zapłać za okazane serce!
2. Dziękuję wszystkim którzy uczestniczyli w pięknej liturgii Uroczystości Wniebowzięcia N. M. P.
3. Wdzięczność wyrażam grupie pań i panów, a także dużej grupie młodzieży za czwartkową pomoc w pracach porządkowych na placu kościelnym i wokół ogrodzenia. Ochotników było tak wielu, że trzeba było na bieżąco dokupić grabi i mioteł. Ale wykonano też ogromną pracę, co jest widoczne gołym okiem. Dziękuję Wam za zaangażowanie i troskę o świątynię.
5. Dziękuję także za wczorajsze sprzątanie kościoła. I proszę o pomoc w tę sobotę parafian z ul. Poprzecznej, Sosnowej, Leśnej za przejazdem, Grabowej, Młyńskiej, Olchowej i Brzozowej.
6. Dziękuję wczorajszym nowożeńcom Justynie i Przemysławowi oraz Joannie i Dawidowi za ufundowanie w większej części wystroju naszej świątyni. Wdzięczni za ich gest będziemy się modlić o szczęście małżeńskie i rodzinne dla nich podczas Nowenny do matki Boskiej Nieustającej Pomocy.