«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą 08.02.2015

1. Składam serdeczne podziękowania parafianom za udział we wtorek i środę w pracach związanych z demontażem świątecznej dekoracji. Wdzięczność wyrażam też za pomoc we wtorkowym odśnieżaniu parafianom z ul. 1 Maja-numery parzyste za wczorajsze sprzątanie świątyni i proszę o taką samą pomoc w tym tygodniu parafian z ul. 1 Maja-numery nieparzyste.

2. Podziękowanie składam też w imieniu wspólnoty parafialnej pewnej rodzinie za ufundowanie mniejszego żyrandola przeznaczonego na chór w naszej świątyni.

3. Parafian mieszkających obok kościoła proszę o zwrócenie uwagi na stojący obok ogrodzenia kontener na szkło ze starych okien. Ktoś wrzucił tam kilka worków śmieci. W przypadku zauważenia takiego procederu proszę spisać numer rejestracyjny lub zadzwonić na policję.

4. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stanisław Krzemień, śp. Janina Jaster i śp. Stanisława Majka, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godzinie 14.00. Naszych zmarłych parafian polecamy w modlitwie Bożemu Miłosierdziu.