«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 12.04.2015

1. Taca z dzisiejszej Niedzieli Bożego Miłosierdzia przeznaczona jest w całości na Caritas Diecezjalną. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziękujemy także wszystkim, którzy włączyli się w akcję skarbonki jałmużny wielkopostnej.
2. Dzisiaj o godzinie 15.00 wobec Najświętszego Sakramentu odprawimy Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Za udział w nim możemy pod zwykłymi warunkami zyskać odpust zupełny.

3. W najbliższy piątek (III w miesiącu) odmówimy po wieczornej Eucharystii Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

4. Dziękujemy serdecznie paniom i panom za pomoc okazaną przy sobotnim sprzątaniu świątyni i prosimy o nią w najbliższą sobotę parafian z ul. Wyzwolenia.

5. W Wielki Piątek nasza parafia złożyła ofiary na Grób Pański w Jerozolimie 1776 zł, a w drugi dzień świąt 2928 zł na uczelnie katolickie.

6. W najbliższą sobotę w kościele w Bolesławiu odbędzie się w ramach nowej ewangelizacji dekanalny wieczór uwielbienia. Rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18.00. Stosowny plakat zamieściliśmy w tablicy ogłoszeń. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W minionym tygodniu zmarło dwóch naszych parafian: śp. Krzysztof Karolczyk i śp. Krzysztof Sośnierz. Zmarłych powierzamy w modlitwie Bożemu Miłosierdziu.