«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Trójcy Świętej 31.05.2015

1. W poniedziałek o godzinie 18.45 odbędzie się próba dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
2. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. sprawowane będą według niedzielnego porządku. Po Mszy św. z godziny 9.00 wyruszy procesja do 4 ołtarzy zlokalizowanych tak, jak każdego roku. Ołtarze można odbierać już w poniedziałek na plebanii. Prosimy o udekorowanie mieszkań i zadbanie o czystość na trasie procesji. Próba sypania kwiatów dla dzieci będzie w środę po Mszy św. wieczornej.

3. Boże Ciało to także pierwszy czwartek miesiąca. Modlitwy o powołania dołączymy do nabożeństwa czerwcowego odprawianego po Eucharystii o godz. 16.00.

4. W tym tygodniu mamy także pierwszy piątek i sobotę miesiąca. W pierwszy piątek będzie od godziny 17.00 adoracja i możliwość spowiedzi. W sobotę po rannej Mszy świętej odprawimy nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N. M. P.

5. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu parafianom z ul. Reymonta, Buczka, Krasickiego i Spacerowej, a proszę o to w najbliższą sobotę parafian z ul. 1 Maja-bloki. Równocześnie proszę o pomoc w oczyszczeniu placu kościelnego przed uroczystością Bożego Ciała wszystkich ochotników (środa, godzina 9.00).

6. W ubiegłą niedzielę złożyliśmy na tacę z przeznaczeniem na organizację ŚDM 2417 zł. Za tydzień natomiast będzie zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej (przed wejściem do kościoła, po Mszach św.).