«

»

Ogłoszenia Duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą 14.06.2015

1. W minioną niedzielę ofiarowaliśmy na Świątynię Opatrzności Bożej 1008 zł. Kwota ta nie obejmuje Mszy św. z godziny 9.00. Ci, którzy biorą w niej udział, będą mogli wesprzeć ten zbożny cel w dniu dzisiejszym. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. W najbliższą środę obchodzimy Uroczystość św. Brata Alberta Chmielowskiego -patrona Diecezji Sosnowieckiej. Zachęcamy z tej racji do liczniejszego udziału w Eucharystii. W piątek natomiast wraz z Sercem Pana Jezusa uczcimy przed Najświętszym Sakramentem  Miłosierdzie Boże.

3. Serdecznie dziękuję parafianom z ul. 1 Maja-numery parzyste za sprzątanie kościoła i alejek wokół niego. W tym tygodniu proszę o taką pomoc parafian z ul. 1 Maja-numery nieparzyste.

4. Opóźnia nam się dostawa zamówionych żarówek do bocznych kinkietów w naszej świątyni. Obiecano nam, że powinniśmy je otrzymać pod koniec czerwca. Z montażem zatem przyjdzie nam jeszcze poczekać. Z uwagi na szczupłe po ostatnich  remontach kościoła  zasoby finansowe nie podejmujemy na razie innych zadań.

5. Wiele osób pytało o to, jak przebiegał montaż żyrandoli. Na to pytanie odpowiada reportaż zdjęciowy z tej pracy, jaki zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Znajduje się też na niej relacja fotograficzna z ostatniego zlotu motocyklistów w dniu 17 maja. Obie relacje są autorstwa pana Jana Galickiego. Wkrótce postaramy się zamieścić na stronie parafialnej także reportaż z prac remontowych w naszej świątyni począwszy od września 2014 roku aż po czekający nas jeszcze montaż kinkietów.