«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą 21.06.2015

1. W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zachęcamy do liczniejszego udziału w Eucharystii.
2. W piątek Mszą św. o godzinie 8.00 kończymy rok szkolny i katechetyczny. Zachęcamy do udziału w Eucharystii dzieci, rodziców i nauczycieli. Eucharystię sprawować będziemy jako dziękczynną za 94 lata istnienia Zespołu Szkół Skałka. Naszym parafianom przypominamy o udziale w Mszy św. w okresie urlopów i wakacji.

3. W piątek od godziny 19.00 odbędzie się modlitewne czuwanie wiernych w Parafii N.M.P. Wspomożenia Wiernych w Jaroszowcu.

4. W ramach Parafiady 2015 odbędzie się we wtorek o godzinie 10.00wyścig kolarski na czas. Licealiści też mogą brać w tym udział. Zbiórka pod kościołem o godzinie 9.30.

5. Dziękujemy za sprzątanie parafianom z ul. 1 Maja-numery nieparzyste. Proszę o pomoc w sprzątaniu w tę sobotę o godzinie 9.00. parafian z ul. Ks. Zelka, Mostowej i Miarki.

6. Uwrażliwiamy na sprawy związane z cmentarzem. Zwróćmy uwagę, by firmy wykonujące pomniki nie wyrzucały gruzu za ogrodzenie. Uważajmy też na wyrzucających śmieci do kontenera cmentarnego.

7. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Janina Latosińska, Bronisława Bacia, Leokadia Kiwior, Zbigniew Szlęzak. Polecamy ich w modlitwie Bożemu Miłosierdziu. Dziękujemy też za dar życia śp. Hanny Marzec, która odeszła do z tego świata nie przeżywszy miesiąca życia.