«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą 12.07.2015

1. W okresie wakacji Msze św. w dni powszednie sprawowane są tylko o godzinie 18.00. Czas sprawowania Eucharystii w niedzielę nie ulega zmianie. Przypominamy, że w czasie wakacji spowiedź św. jest tylko przed Mszą Św.

2. W tym tygodniu z racji 13 dnia miesiąca w poniedziałek zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie o godz. 18.00 Mszą Św. następnie różaniec i procesja wokół świątyni. W tym tygodniu 3- ci piątek miesiąca nabożeństwo do bożego Miłosierdzia po Mszy Św. wieczornej.

3. Zachęcamy do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce Diecezjalnej na Jasną Górę w dniach 9- 13 sierpnia 2015r. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

4. Dziękuję za udział w sobotnim sprzątaniu parafianom z ul. Kościuszki. Prosimy o pomoc w sprzątaniu w sobotę od godziny 9.00 parafian z ul. Sosnowa, Leśna za przejazdem, Grabowa, Młyńska, Brzozowa i Poprzeczna.

5. Trwa czas wakacji i urlopów. Wszystkim życzymy dobrej pogody i wielu radości. Wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii serdecznie witamy i życzymy miłego wypoczynku.