«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą 16.08.2015

1. Serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła parafianom z „Działek” i proszę o tę pomoc w sobotę o godzinie 9.00 parafian z ul. Zwycięstwa i Wojska Polskiego. Wdzięczność wyrażam za życzliwą pomoc przy podlewaniu kwiatów, a panom Janowi i Mirosławowi za prace montażowe przy kinkietach, które oczekują teraz już tylko na żarówki i ostateczną  regulację.

2. W piątek po wieczornej Eucharystii będzie nabożeństwo eucharystyczne i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Na prośbę władz miejskich zwracamy się do właścicieli lasów nie stanowiących własności skarbu państwa o umożliwienie wstępu do tych lasów pracownikom Biura Urządzenia Lasu i Geodezji Leśnej w ramach projektu realizowanego przez Departament Leśnictwa i Ochrony Przyrody przy Ministerstwie Środowiska w latach 2015-2019. Więcej informacji w tablicy ogłoszeń.

4. Na prośbę firmy Adecco Poland informujemy, że firma ta poszukuje pracowników na stanowisko operatora wózków widłowych, pracowników magazynowych i produkcyjnych w strefie ekonomicznej Dąbrowa Górnicza-Strzemieszyce. Zainteresowanych ofertą pracy odsyłamy do tablicy ogłoszeń i naszej strony internetowej (w zakładce ogłoszenia).

Dane kontaktowe: Adecco Poland, ul. Warszawska 1, 41-200 Sosnowiec, tel. 32 363 32 23, e-mail: sosnowiec@adecco.com

5. 8 września o godz. 9.30 odbędzie się kolejna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zorganizowana przez organizację Kościół w Potrzebie. Już teraz możemy przejrzeć nasze gospodarstwa domowe w poszukiwaniu niepotrzebnego nam sprzętu. O szczegółach zbiórki poinformujemy za tydzień.