«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 13.09.2015

1. Jutro przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie N. M. P. Bolesnej, a w piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży oraz naszej ojczyzny. Zachęcamy do liczniejszego udziału w liturgii w te dni.

2. W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 odbędzie się w kościele w Bolesławiu kolejny dekanalny wieczór uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. z godziny 11.00 odbędzie się na chórze spotkanie dla wszystkich chętnych do śpiewania w scholce parafialnej.

4. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej śp. Janina Gajdziszewska i Maria Ochab. Obie nasze zmarłe parafianki polecamy Bożemu Miłosierdziu.

5. Pragnę serdecznie podziękować panu Grzegorzowi Dubajowi za przeprowadzone wczoraj prace kontrolno-konserwatorskie przy krzyżu na frontonie świątyni.

6. Dziękuję naszym panom z zespołu remontowego za prace na placu kościelnym i przy plebanii. Wdzięczność wyrażam panu Leopoldowi Derdzie, Mirosławowi Porębskiemu, Mieczysławowi Chmurze, Władysławowi Kajcy, Andrzejowi Banysiowi, Zdzisławowi Kondek, Kazimierzowi Kocotowi, Bolesławowi Grzance, Wiesławowi Szumowskiemu. Dziękuję za okazaną pomoc i współpracę pani Grażynie Spyra, panom Łukaszowi Pięcie, Leszkowi Piętce, Kazimierzowi Lekstonowi i jego zespołowi, Janowi Galickiemu, Krzysztofowi Jantas i Andrzejowi Nabiałkowi oraz Kajtkowi Wróblewskiemu i Marcinowi Gądek.

7. Dziękuję za wczorajsze sprzątanie świątyni i proszę o to w najbliższą sobotę parafian z ul.Reymonta

8. W najbliższy piątek będziemy odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

9. Chętnych do dołączenia do naszego chóru parafialnego zapraszamy  na zapisy, które bedą miały miejsce po niedziejnej Mszy z godziny 11.