Jasełka trzecioklasistów – zdjęcia

17 stycznia 2016 roku. uczniowie klas III a i III b na zaproszenie proboszcza Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Św. Andrzeja Boboli księdza Wojciecha Tkacza zaprezentowali w kościele przedstawienie jasełkowe pt. „…a światłość w ciemności świeci…”.
Dzieci stanęły przed wielkim wyzwaniem. Po pierwsze przed ogromną publicznością, po drugie w niesamowitym miejscu. Bardzo stremowane, ale z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w swoje role. Pięknie przedstawiały scenki biblijne począwszy od życia w Raju, poprzez Zwiastowanie, aż do Narodzenie Pana Jezusa. Byli więc Adama i Ewa, Maryja i Józef, Aniołowie, Trzej Królowie, Pasterze i Dzieci. Oprócz pięknej recytacji, nie zabrakło też tańców oraz śpiewu kolęd i pastorałek, tematycznie związanych z przedstawieniem. Zgromadzeni w kościele ludzie w ciszy i w ogromnym skupieniu obejrzeli przedstawienie.
Gra małych aktorów została nagrodzona gromkimi brawami. Na zakończenie przedstawienia głos zabrał ksiądz proboszcz, który podziękował dzieciom za piękny występ, co było niezwykle miłe zarówno dla trzecioklasistów, jak i ich rodziców oraz wychowawczyń.

 

Poniżej prezentujemy galerie zdjęć z Jasełek.

 

 

Powrót do Multimediów