«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 10.01.2016

1. W Uroczystość Trzech Króli parafia ofiarowała na tacę z przeznaczeniem na Krajowy Fundusz Misyjny 2748 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

2. Wdzięczność wyrażamy biorącym udział w pracach porządkowych w świątyni w dniu wczorajszym i za pomoc przy odśnieżaniu otoczenia w minionym tygodniu. W najbliższą sobotę prosimy o pomoc parafian z ul. Reymonta (od godz. 9.00).

3. Zakład Gospodarki Komunalnej w Bolesławiu za naszym pośrednictwem prosi, by zapoznać się z terminami odbioru śmieci i odpadów segregowanych (są m.in. na stronie internetowej naszego Zakładu Gospodarki Komunalnej i w tablicy ogłoszeń.

4. Mimo, że Święto Chrztu Pańskiego kończy w liturgii okres Bożego Narodzenia, to kolędy możemy śpiewać aż do 2 lutego. Nadal trwamy w bożonarodzeniowej radości. Pomogą nam w tym także dzieci z Zespołu Szkół nr 1 w Bukownie prezentując w naszej świątyni w przyszłą niedzielę (17 stycznia) jasełka o godz. 16.45. Gorąco zapraszamy do ich obejrzenia. Natomiast o godzinie 19.00 tego samego dnia w MOK-u możemy wysłuchać koncertu poezji śpiewanej powstałego w naszym mieście zespołu „Po burzy”. Nadmieniam, że jego członkowie walnie przyczynili się do zapewnienia oprawy muzycznej liturgii Objawienia Pańskiego podczas Orszaku Trzech Króli, a kilkoro z nich śpiewa i gra w naszej scholii.

5. W najbliższą sobotę będzie w Bolesławiu o godzinie 17.00 kolejny wieczór uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Na stronie internetowej parafii są zdjęcia z ostatniego Orszaku Trzech Króli. Wkrótce ukaże się również film. Na stronie diecezji Sosnowieckiej można obejrzeć pośród innych również naszą szopkę Bożonarodzeniową.