«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocy 24.04.2016

1. W dniu dzisiejszym po Mszach świętych zbierane są ofiary na pomoc Ukrainie. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. W poniedziałek przypada liturgiczne święto św. Marka ewangelisty, natomiast w piątek wspominać będziemy św. Katarzynę Sieneńską.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. z godziny 16.00 rozpoczną się nabożeństwa majowe. W kaplicy przy ul. Leśnej „majówka” będzie o godzinie 17.15. W dni powszednie nabożeństwo majowe odprawiać będziemy po wieczornej Eucharystii.

4. Wielką wdzięczność wyrażam wszystkim, którzy pamiętali o mnie w dniu imienin. Dziękuję grupom duszpasterskim, rodzinom i osobom indywidualnym za modlitwę, złożone życzenia i przede wszystkim za ofiarowane w mej intencji Msze święte. Bóg zapłać.

5. Przypominamy, że rocznica I Komunii świętej będzie 8 maja o godzinie 9.00, a I Komunia św. w roku 2017 14 (klasy A i B) i 21 maja (klasy C, D) o godzinie 12.00.

6. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w sobotnim sprzątaniu świątyni z ul. Reymonta. Proszę o tę pomoc w najbliższą sobotę parafian z ul. Mostowej, ks. Zelka i Miarki. Dziękuję także za wszelką pomoc w minionym tygodniu tak na placu kościelnym jak i przy plebanii.

7. W przyszłą niedzielę (1 maja) w Rzymskokatolickiej Parafii w Bolesławiu będzie Msza św. pod przewodnictwem ks. bpa Grzegorza Kaszaka w intencji Ojczyzny o godz. 16.00, a po niej o godz. 17.00 koncert pt. „Ojczyzno moja”. 18 maja natomiast organizowana jest pielgrzymka Radia Maryja do Torunia. Zapisywać się można u Pani Wróblewskiej. Szczegóły są na plakatach w gablotce.