«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 05.05.2013

1. Serdecznie dziękuję za wczorajszą pomoc w sprzątaniu świątyni i liczną obecność przy demontażu dekoracji związanej z Grobem Pańskim. W tym tygodniu świątynię przygotują do liturgii rodzice dzieci, które w następną niedzielę przystąpią o godzinie 12.00 do I Komunii świętej. Sprzątanie odbędzie się w piątek o godzinie 15.30.

2. Próby dla dzieci pierwszokomunijnych odbędą się w poniedziałek o godzinie 16.00 i w czwartek o godzinie 18.30. Spowiedź dla tych dzieci będzie w sobotę o godzinie 10.00.

3. W najbliższy poniedziałek jest święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, a środę przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W przyszłą niedzielę natomiast obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Już dziś informujemy także o pierwszym w tym roku nabożeństwie fatimskim, jakie odbędzie się w następny poniedziałek.

4. W minionym tygodniu pochowaliśmy kolejnego naszego parafianina – śp. Ryszarda Sobotę. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu w naszych modlitwach.