«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą 23.10.2016

1. Gorąco dziękujemy za niezwykłą hojność okazaną przy ubiegłotygodniowej zbiórce funduszy na pomoc walczącej z chorobą Amelce. W poniedziałek przelaliśmy na konto jej rodziców 7210 zł. Niech ofiarodawcom wynagrodzi dobroć serca sam Bóg. Wdzięczność wyrażamy też za wszelkie inicjatywy, które mają dziewczynce i jej rodzinie pokazać, że o nich pamiętamy, w tym za akcję krwiodawstwa (oddano17 litrów krwi) i muzyczne nagranie zrealizowane przez dzieci i młodzież naszej scholki.

2. Dziś rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Pragniemy poinformować, że na Papieskie Dzieła Misyjne nasza parafia złożyła w ubiegłą niedzielę 2516 zł.

3. W najbliższy piątek przypada w liturgii święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Zachęcamy do liczniejszego udziału w liturgii. Skorzystajmy też w te ostatnie dni października z możliwości wielbienia Boga przez nasz udział w nabożeństwach różańcowych.

4. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu parafianom z ul. Niepodległości 1-5. Prosimy o tę pomoc w najbliższą sobotę parafian z ul. Niepodległości 6, 7, 8, 9, 10.

5. Miło nam poinformować, że w kategorii Organizacja Parafiady Regionalnej zajęliśmy II miejsce w kraju. Gratulujemy więc organizatorom i uczestnikom tegorocznej Parafiady.

6. Ze smutkiem natomiast informujemy, że w dniu wczorajszym zmarła nasza parafianka śp. Danuta Kamionka. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 14.00.