«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedzielę Zwykłą 03.11.2013

1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli posprzątać w ostatnią środę otoczenie świątyni. Dzięki licznej obecności (17 osób) wykonaliśmy naprawdę wielką pracę. Jestem Wam ogromnie wdzięczny. Proszę o pomoc w sprzątaniu w najbliższą sobotę parafian z ul. Mostowej, ks. Zelka i Miarki.

2. Podziękowania kieruję też do panów Grzegorza i Romualda za czwartkowe prace związane z podłączeniem zasilania elektrycznego do krzyża na frontonie kościoła. Przy okazji wciągnięto nowy kabel do górnego oświetlenia kościoła.

3. Chcę też gorąco podziękować za piękne, pełne skupienia, uczestnictwo w liturgii na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych. Bóg zapłać za świadectwo Waszej wiary!

4. W najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

5. W tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – będziemy modlić o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

 6. W następną niedzielę obchodzić będziemy w Polsce Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed świątynią zbierać będziemy ofiary z przeznaczeniem na pomoc dla chrześcijan w Nigerii. Przy okazji dziękujemy za ofiary złożone w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu parafialnym na wsparcie naszego Seminarium. Dało to w sumie kwotę 847 zł. 

7. W minionym tygodniu odeszła do domu Ojca z naszej wspólnoty śp. Grażyna Krawczyk.  Jej pogrzeb odbył się w ostatni wtorek. Pamiętajmy o niej w modlitwie.