«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą 06.08.2017

1. Serdecznie dziękuję parafianom, którzy wzięli udział w sprzątaniu kościoła w ostatnią sobotę i proszę o podobną pomoc w tym tygodniu parafian z ul. 1-Maja – numery nieparzyste. Wdzięczność wyrażam też chłopcom, którzy dwukrotnie pomagali w podlaniu kwiatów na placu kościelnym.  Zapasy wody deszczowej są, niestety na ukończeniu. Módlmy się o deszcz!

2. Jutro przybywa do nas około godz. 18.30 Pielgrzymka Chrzanowska. Powitajmy pielgrzymów z wielką serdecznością. Zachęcamy do modlitwy wraz z nimi w naszej świątyni jutro wieczorem i we wtorek na Mszy św. o godzinie 7.30.

3. W środę 9 sierpnia wyrusza z Olkusza Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. Przypominamy o dzisiejszym spotkaniu organizacyjnym pielgrzymów w kościele w Bolesławiu o godzinie 16.00. Prosimy, by tam regulować sprawy finansowe.

4. Rodziny podejmujące Matkę Boską Fatimską: poniedziałek – r. Madejskich, wtorek – r. Cioch, środa – r. Piątek, czwartek – p. Halina Poczęsna, piątek – r. Nawara, sobota – r. Bargieł, niedziela – wolny termin.

5. W przyszłą niedzielę przypada 13 sierpnia. Po Mszy św. z godziny 16.00 zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, na które złożą się różaniec i procesja wokół kościoła z figurą Matki Boskiej Fatimskiej.