«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocy 04.05.2014

1. Dziękuję serdecznie za wszelkie prace ogrodnicze wykonane w tym tygodniu przy otoczeniu świątyni. Wdzięczność wyrażam parafianom, którzy trudzili się przy piątkowym sprzątaniu kościoła i alejek wokół niego. W tym tygodniu proszę o sprzątanie (piątek, godz. 15.30) rodziców dzieci, które w przyszłą niedzielę o godzinie 12.00 przystąpią do I Komunii św.

2. Próby dzieci klas II do I Komunii św. odbędą się w poniedziałek, środę i czwartek 0 godzinie 18.55. Spowiedź tych dzieci i ich rodzin będzie w sobotę o godzinie 10.00. Młodzież klas III gimnazjum ma próbę we wtorek i piątek o 19.00.

3. Dzisiaj rozpoczynamy VI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do częstszego sięgania po Pismo święte.

4. W czwartek przypada Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.

5. W piątek odbędzie się sygnalizowana już wcześniej zbiórka niepotrzebnego, bądź zużytego sprzętu RTV i AGD na parkingu przed kościołem w godzinach od 15.00 do 18.00 w ramach akcji Kościół w Potrzebie. Przy wejściu do kościoła dostępne są jeszcze ulotkiinformacyjne z tym związane.

6. Informujemy, że z Niedzieli Miłosierdzia przekazano od parafii kwotę 1302 zł (1/2 tacy) na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas naszej diecezji. W skarbonkach jałmużny wielkopostnej zebraliśmy 2379 zł. Bóg zapłać!