«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą 30.09.2018

1. Dziękujemy bardzo za sobotnie sprzątanie kościoła parafianom z ul. Mostowej, ks. Zelka i Miarki. Wdzięczność wyrażam też wszystkim, którzy odpowiedzieli na moją prośbę o pomoc w uporządkowaniu otoczenia po poniedziałkowej wichurze. W tym tygodniu prosimy o pomoc parafian z ul. Słowackiego, Parkowej, Skwer, Krótkiej, Cichej, Borowskiej i Kościuszki.

2. Rozpoczynamy od jutra nabożeństwa różańcowe. Będziemy je odprawiać po Mszy św. z godziny 17.00, a w niedzielę o godzinie 15.30. Możemy za udział w tych nabożeństwach zyskać odpust zupełny.  Prosimy o przewodniczenie w rozważaniach różańcowych następujące grupy:
Poniedziałek – ss. Prezentki
Wtorek – kandydaci do Bierzmowania
Środa – Żywy Różaniec
Czwartek – dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1
Piątek – Liturgiczna Służba Ołtarza i rodzice

3. W tym tygodniu mamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę października. W zwartek nabożeństwo o powołania będzie po Mszy św. z godziny 17.00, w piątek adoracja i spowiedź od godziny 16.15, a w sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N. M. P. o godzinie 17.15.

4. Porządek wizyty u chorych: w środę od godziny 9.00 wizyta u chorych w domach prywatnych, czwartek o godz. 10.00 w „Edenie”, w piątek o godz. 10.00 w „Skałce”.

5. W minioną środę pochowaliśmy śp. Wirginię Chechelską i Mirosława Pater. W modlitwach polecamy ich Bożemu Miłosierdziu.

6. Do nabycia są już kalendarze Gościa Niedzielnego z wizerunkami aniołów w cenie 6 zł. Do nabycia w zakrystii.

7. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka po Mszach świętych na dzieła prowadzone przez naszą Caritas. Ofiarodawcom z góry dziękujemy.