«

»

Wspólnota „Chwalmy Pana” – spotkanie czerwcowe

28.06.2019r. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

 

Spotkanie Wspólnoty „Chwalmy Pana” odbyło się w piątek 28 czerwca 2019 r. o godz. 19.00 po Mszy Świętej, na plebani przy kościele pw. Św. A. Boboli w Bukownie, które rozpoczęło się modlitwą do Ducha Świętego i Modlitwą Zawierzenia Jezusowi Miłosiernemu, Uwielbieniem Boga oraz modlitwą spontaniczną.

Członkowie Wspólnoty prosili również o orędownictwo Matki Bożej, wszystkich Świętych, Aniołów i Archaniołów. W centrum spotkania było Słowo Boże, Uwielbienie Boga, Świadectwa działania Boga w naszym życiu oraz Modlitwa Różańcowa w różnych intencjach. Na zakończenie wszyscy obecni na spotkaniu oddali się pod Opiekę Matki Bożej.

Podczas spotkania Agnieszka Kowalczyk – Lider Wspólnoty Chwalmy Pana przekazała informacje  członkom Wspólnoty dot. Święta Niepokalanego Poczęcia, które odbędzie się  w dniu 8 grudnia 2019 r. Osoby, które zgłosiły chęć oddania się w Niewolę Miłości Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi w dniu 8 grudnia b.r. pobrały skserowane modlitwy aby móc przygotowywać się przez 33 dni do tego uroczystego święta od 5 listopada do 8 grudnia 2019 r.

 

Kto pragnie jeszcze się zapisać to zapraszamy zgłosić się na kolejne spotkanie Wspólnoty Chwalmy Pana już po wakacjach lub do lidera Wspólnoty

Bóg zapłać za Waszą obecność.

Kolejne spotkanie odbędzie się we wrześniu po Mszy Świętej o godz.19.00.
Zapraszamy wszystkich chętnych.

Błogosławionego odpoczynku i udanych wakacji z Panem Bogiem  
Wspólnota „Chwalmy Pana”

Agnieszka Kowalczyk
Tel. 694090568