«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą 22.09.2019 r.

1. Dziękujemy serdecznie parafianom z ul. 1 Maja-numery nieparzyste za sprzątanie kościoła. W tę sobotę o wsparcie prosimy parafian z ul. Słowackiego, Parkowej, Skwer, Krótkiej, Cichej i Borowskiej.

2. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty do domu Ojca śp. Leokadia Olszewska, Marek Nocoń i Bogusław Kaleciński. Polecamy ich w modlitwie Bożemu Miłosierdziu.

3. Na prośbę mieszkańców miasta, wyłożyliśmy w przedsionku kościoła listy, na których można składać podpisy pod inicjatywą uruchomienia połączeń busowych między jedną a drugą częścią Bukowna, w celu przyjścia z pomocą tym, którzy nie mogą się tam udać własnym transportem. Chodzi głównie o ludzi starszych, chorych i uczniów.

4. Wdzięczność wyrażamy tym, którzy przygotowali wczorajszy wieczór uwielbienia i wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnej modlitwie.

5. Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęły się w naszej parafii przygotowania do sakramentów Pierwszej Komunii Świętej i Bierzmowania. Zapraszamy Rodziców do udziału w spotkaniach organizacyjnych, które odbędą się u nas w kościele:

  • w czwartek, 26 września o godz. 19.00 – dla Rodziców młodzieży klasy 8 SP,
  • w piątek, 27 września o godz. 19.00 – dla Rodziców dzieci klas 3 SP.

Wszystkich Rodziców, którzy pragną, by ich dzieci były przygotowywane do sakramentów Pierwszej Komunii św. i Bierzmowania w naszej parafii, prosimy o przybycie na spotkanie i zapisanie dziecka.