«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 08.06.2014

1. Dziękuję za okazaną w tym tygodniu pomoc, zwłaszcza dziewczętom z Parafiady i innym parafiankom oraz parafianom. Dziękuję za sobotnie sprzątanie kościoła i piątkową rozbiórkę Grobu Pańskiego. Proszę o pomoc w sprzątaniu w najbliższą sobotę parafian z ul. Reymonta.
2. Dziękujemy też za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej. W sumie przekazaliśmy na ten cel 915 zł. Dzisiaj natomiast zbierane są ofiary na wsparcie poszkodowanych przez powódź na Bałkanach.

3. Wraz z Siostrami Prezentkami wielbimy dzisiaj Boga za dokonaną rok temu beatyfikację ich założycielki bł. Zofii Czeskiej. Stąd okolicznościowa dekoracja i słowa skierowane przez siostry do naszej wspólnoty oraz dziękczynna Eucharystia o godzinie 11.00.

4. W najbliższą środę odbędzie się zapowiadany wcześniej wyścig rowerowy na czas w ramach Parafiady 2014. Bardzo prosimy, aby młodzież w nim startująca zebrała się celem pobrania numerów startowych o godzinie 15.00 na parkingu przed kościołem.

5. W piątek, 13 czerwca, spotkamy się po raz drugi w tym roku na nabożeństwie fatimskim, które połączymy z nabożeństwem czerwcowym. W procesji wokół świątyni będziemy więc nieść figurkę Fatimskiej Pani przed Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.