«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedzielę Zwykłą 12.11.2023 r.

1. Bardzo gorąco dziękujemy naszym parafianom za pomoc w pracach na placu kościelnym. Panu Ryszardowi wyrażamy wdzięczność za poniedziałkowy trud przy oczyszczeniu z igliwia alejek wokół świątyni, Pani Grażynie za posadzenie 1500 cebulek tulipanów, a Pani Teresie za oczyszczenie z przekwitłych kwiatów krzewów hortensji. Dwie ostatnie prace muszą być jeszcze kontynuowane, gdyż dotychczas zostały wykonane w około 50 procentach.

2. Podziękowanie wyrażamy już teraz wszystkim, którzy dziś złożą ofiarę na Kościół Prześladowany.

3. W najbliższy piątek proszę o pomoc parafian w wygrabieniu trawników z igliwia. Liczy się każda para rąk. To będzie ostatnia taka szansa w tym roku z uwagi na termin operacji ks. proboszcza. A samą modlitwą otoczenia nie posprzątamy.

4. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Po Mszy św. z godziny 17.00 będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego. Natomiast po Eucharystii z godziny 18.00 odbędzie się na plebanii spotkanie Wspólnoty „Chwalmy Pana”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W następną niedzielę ks. proboszcz nie będzie już obecny na Mszach świętych z parafianami. Musi bowiem o godzinie 10.00 zgłosić się w szpitalu, gdzie następnego dnia (20 listopada) czeka go długa operacja. Jego osobę powierzajmy Bożej Opatrzności i opiece Matki Najświętszej, a Ducha Świętego prośmy, aby wspierał doświadczenie i wiedzę lekarzy mających przeprowadzić zabieg.