«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu 22.02.2015

1. W związku z feriami zimowymi informujemy, że do soboty 28 lutego Msze św., będą w dni powszednie odprawiane tylko o godzinie 18.00.

2. Okres Wielkiego Postu pomagają nam przeżyć nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątki o godzinie 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą Niedzielę o godzinie 15.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W naszych modlitwach pamiętajmy o przebywającym w szpitalu Księdzu Proboszczu, prośmy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy i naszego patrona św. Andrzeja Bobolę o siły i łaskę zdrowia.

4. Dziękujemy serdecznie parafianom z ul. ul. Miarki, Mostowej i ks. Zelka za pomoc w sprzątaniu. Proszę w tę sobotę o sprzątanie parafian z ul. Spacerowej, Buczka, Krasickiego, Słowackiego, Sawickiej, Pocztowa, Skwer, Krótka, Cicha, Borowska.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Marianna Wyżychowska, Irena Dębska, Jadwiga Buchcic, Stefania Czajkowska, Ryszard Klecha. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu.