«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą 23.09.2012

1. W imieniu wspólnoty parafialnej wyrażam wdzięczność wszystkim paniom i panom za wszelkie prace bezinteresownie wykonywane na terenie plebanii i na placu przy świątyni dla pożytku parafii i chwały Bożej.
2. Dziękuję za wczorajsze porządki parafianom z ul. Niepodległości 6, 7, 8, 9, 10 i innym osobom. Proszę o taką pomoc w najbliższą sobotę parafian z ul. Niepodległości 1, 2, 3, 4, 5.
3. Podziękowania kieruję też pod adresem nowożeńców Eweliny i Karola za kwiaty do świątyni. Życząc im jak najwięcej szczęścia, będziemy modlić się w ich intencji podczas nowenny do Matki Boskiej Nieustającej pomocy.
4. W najbliższy piątek będzie w Sanktuarium N. M.P. Wspomożycielki Wiernych w Jaroszowcu nocne modlitewne czuwanie wiernych. Rozpocznie się już o 19.00.
5. Od następnego poniedziałku będziemy odprawiać tradycyjne październikowe nabożeństwa różańcowe. Już dziś ośmielamy się przypomnieć ich porządek. W niedzielę nabożeństwo będzie po Mszy św. popołudniowej z godziny 16.00, a w dni powszednie o godzinie 17.30. Czuwania różańcowe dzieci (przygotują katecheci) w tygodniu przedstawiać się będą następująco:
wtorek –  klasy I i II gimnazjum
środa – klasy IV, V, VI
czwartek – klasy I, II, III
piątek – III klasy gimnazjum
Żywy Różaniec prosimy o przewodniczenie w modlitwie różańcowej w poniedziałek.
6. W najbliższy czwartek zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 dzieci klas II wraz z rodzicami. W czasie Eucharystii zostaną poświęcone różańce, które zostaną rozdane dzieciom, aby mogły z nich korzystać w czasie nabożeństw różańcowych.
7. W minionym tygodniu odeszła z naszej Wspólnoty parafialnej śp. Marianna Mandys. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu.