«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą 28.06.2015

1. Rozpoczynamy wakacje. W okresie od najbliższego czwartku do 29 sierpnia włącznie Msze św. w dni powszednie sprawowane będą tylko o godzinie 18.00. Czas sprawowania Eucharystii w niedzielę nie ulega zmianie. Bez zmian pozostają też godziny urzędowania w kancelarii parafialnej.
2. W dniu jutrzejszym przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą odprawione o godzinie 7.00 i o 18.00. Taca z tego dnia, tzw. „świętopietrze”, jest przeznaczona na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek nabożeństwo o powołania do kapłaństwa i zakonu po wieczornej Eucharystii, w piątek będzie adoracja i spowiedź o godz. 17.00, a w sobotę przed Mszą św. (17.45) nabożeństwo do Niepokalanego Serca N. M.P.

4. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej śp. Maria Skalska. Powierzamy ją w modlitwie Bożemu Miłosierdziu.

5. Dziękuję za wyjątkowo liczny udział w sobotnim sprzątaniu parafianom z ul. Mostowej, ks. Zelka i Miarki. Proszę o pomoc w uprzątnięciu świątyni w sobotę od godz. 9.00 parafian z ul. Borowskiej, Cichej, Krótkiej, Skwer, Pocztowej, Sawickiej i Słowackiego.