«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą 18.11.2012

1. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na Fundację Kościół w Potrzebie. W sumie złożyliśmy na ten cel 867 zł.
2. Wdzięczność wyrażam też naszym panom za środową pomoc w przewiezieniu ekogroszku do pomieszczenia przy kotłowni oraz wszystkim, którzy przyszli z pomocą w sobotnim sprzątaniu kościoła i otoczenia. Na najbliższą sobotę proszę o to parafian z ul. Kościuszki.
3. Raz jeszcze zapraszam w imieniu dyrekcji Miejskiego Ośrodka Kultury im. Jana Pawła II na dzisiejszy koncert pani Edyty Krzemień, który odbędzie się o godzinie 18.00.
4. W najbliższy czwartek przypada wspomnienie św. Cecylii – męczennicy. Jest ona patronką muzyki i śpiewu kościelnego. Z tej okazji o godzinie 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji chórzystów, pana organisty i scholki młodzieżowej. Zapraszamy na tę Mszę św. wszystkich, którzy swym głosem i umiejętnościami muzycznymi oddają cześć Bogu.
5. Na prośbę Prezesa Rady Izby Notarialnej w Krakowie, pana Krzysztofa Maja, podajemy do wiadomości, że w najbliższą sobotę odbędą się Dni Otwartego Notariatu. W związku z powyższym będzie można skorzystać z nieodpłatnych porad dotyczących ksiąg wieczystych. Miejscem udzielania tych porad będzie Sala Narad Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu. Informuje o tym plakat w tablicy ogłoszeń.
6. Następna niedziela jest Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy dwójkę naszych parafian, którzy odeszli do wieczności: śp. Honoratę Jackowską i Teodora Janiów. W naszych modlitwach polecamy ich Bożemu Miłosierdziu.